OP. DR. ONUR SÜMER

1980 İskenderun doğumluyum. İlk ve orta öğrenimimi İskenderun’da tamamladım.

1998-2004 yılları arasında eğitim aldığım İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldum ve uzmanlığımı Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde 2011 yılında tamamladım.

2009 yılında Prof. Dr. İsmail Kuran ve ekibi ile çalıştım.

2010 yılında Belçika’da UZ Gent Üniversitesi Plastik Cerrahi Bölümü’nde dünyaca ünlü estetik ve rekonstrüktif meme cerrahı Prof. Dr. Moustapha Hamdi‘nin fellowship’i olarak çalıştım.

Yüz estetiği ve yüz germe konusunda bir otör kabul edilen Patrick Tonnard’ın operasyonlarında gözlemci olarak bulundum.

Çene-yüz cerrahisi alanında Avrupa’nın sayılı merkezlerinden biri olan St. Jan Brugge Hospital’da, Prof. Dr. Maurice Mommaerts ve ekibiyle çok sayıda operasyona girdim.

2012 – 2013 yılları arasında Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, doğal güzelliğine kavuşmak isteyen herkese, ihtiyaçlarına ve hayallerine yönelik operasyonlar gerçekleştirdim.

2013 yılında Çamlıca’da başladığım özel hekimliğime, 2015 yılı itibariyle Fulya TERRACE’ta, 2018 yılın itibari ile Etiler Cebeci caddesinde devam etmekteyim.

Bu yazı sizin için yararlı oldu mu?

DOKTORUNUZA
DANIŞIN

Lazer Liposuction ile Vücut Şekillendirme

Vücut şekillendirme operasyonlarında en son teknoloji olan lazer liposuction’la ilgili bilgiler.

Daha Fazla

Estetik cerrahiyle ilgili tüm bilgler ve gelişmeler YouTube videolarımızda. Takip etmek için YouTube sayfamıza abone olun!

ABONE OL

SIKÇA SORULAN SORULAR

KAFANIZA TAKILAN SORULARIN CEVABI BURADA

Estetik operasyon ve uygulamalara dair pek çok sorunun cevabını burada bulabilirsiniz.

Devamını Oku
HEMEN ARA